Česká republika

Logo NET CS

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si: http://www.rhkbrno.cz/o-nas/gdpr/5205-gdpr
  • Domů >
  • Články >
  • Kontakt-Kontrakt 2021 při MSV opět v Brně

Kontakt-Kontrakt 2021 při MSV opět v Brně

Regionální hospodářská komora Brno v rámci aktivit sítě Enterprise Europe Network pro Vás i letos připravili další pokračování úspěšného mezinárodního projektu Kontakt-Kontrakt.

Jednejte opět po roce během Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně ve dnech 8. - 11. listopadu 2021 v pavilonu A2  v naší jednací expozici. Kontakt-Kontrakt je oborově zaměřen na strojírenství a automatizaci.

Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu.

Jak to funguje?

Na základě předem domluvených jednání na portále akce Kontakt-Kontratk budou probíhát osobní jednání přímo v pavilonu A2. Vystavovatelé budou mít opět možnost vést obchodní jednání na svém stánku.

Samotná jednání proběhnout dle časového rozvrhu u jednacích stolečků po 30 min. Možno realizovat přes 27 jednání během tří dnů.

Loňský ročník akce Kontakt-Kontrakt proběhl v důsledku covidové pandemie pouze on-line.  V roce 2019 se osobně zúčastnilo 289 firem z 23 zemí světa, které absolvovaly na pět stovek bilaterálních jednání.

Krátké reportážní video z předchozí akce projektu můžete zhlédnout ZDE.

Registrace firem je ZDARMA a je otevřena do 6.11.2021.