Česká republika

Logo NET CS

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si: http://www.rhkbrno.cz/o-nas/gdpr/5205-gdpr

Kontakt-Kontrakt 2019

Regionální hospodářská komora Brno v rámci aktivit sítě Enterprise Europe Network pro Vás i letos připravili další pokračování úspěšného mezinárodního projektu Kontakt-Kontrakt.

Jednejte během Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně  ve dnech 7. - 9. října 2019 v pavilonu A1  v naší jednací expozici. Kontakt-Kontrakt je oborově zaměřen na strojírenství a automatizaci.

Jak to funguje?

Na základě předem domluvených jednání na portále akce Kontakt-Kontratk budou probíhát osobní jednání přímo v pavilonu A1. Vystavovatelé budou mít opět možnost vést obchodní jednání na svém stánku.

Samotná jednání proběhnout dle časového rozvrhu u jednacích stolečků po 30 min. Možno realizovat přes 30 jednání během tří dnů.

Loňského ročníků se zúčastnilo 233 společností z 13 států z řad veletržních vystavovatelů a návštěvníků a bylo realizováno přes 300 jednání. Projekt je navržen jako program dlouhodobého vyhledávání nových zakázek jak v ČR tak i zahraničí. Krátké reportážní video z předchozí akce projektu můžete zhlédnout ZDE.

Registrace firem je již otevřena.

 

V případě Vašeho zájmu o účast nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..