Česká republika

Logo NET CS

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si: http://www.rhkbrno.cz/o-nas/gdpr/5205-gdpr
  • Domů >
  • Články >
  • The Future of Digital Business - Software Days 2019

The Future of Digital Business - Software Days 2019

14. – 15. března 2019 proběhne ve Vídni 5. ročník kooperační akce s tématem „The Future of Digital Business“, která se zaměřuje na společnosti z oblasti digitalizace a výzkumné a vývojové instituce z celého světa. Cílem je výměna informací, odborných znalostí a především navázání přímých obchodních kontaktů.

Jednací jazyk - angličtina.

Cílová skupina účastníků - firmy působící v oblasti digitalizace, věda a výzkum.

Start-upy a scale-upy - možnost prezentace před investory - více Pitching Battle, registrace do 31.1.2019!

14. března 2019 v dopoledních hodinách jsou na programu přednášky světových expertů věnované aktuálním IT trendům, odpoledne pak budou probíhat bilaterální setkání zástupců malých a středních firem, průmyslu a výzkumných institutů z celé Evropy.

15. března 2019 je připravena řada workshopů na témata: EUREKA, umělá inteligence, softwarové start-upy, FIWARE, Open Data ad.

Podrobný program ZDE.

Zájemci se mohou registrovat do 28.2.2019 online. Více informací najdete na internetových stránkách: https://b2b-softwaredays-2019.b2match.io/

Účast na b2b jednáních je zdarma po předchozí registraci.

Místo konání: Vídeňská radnice, Friedrich-Schmidt-Platz 1, Vídeň, Rakousko.

Více informací: J. Martinková, 532 194 930, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.