Česká republika

Logo NET CS

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si: http://www.rhkbrno.cz/o-nas/gdpr/5205-gdpr

Technology & Business Cooperation Days 2020

Přes veškeré vynaložené úsilí byla veletržní správa Deutsche Messe AG nucena přistoupit ke zrušení veletrhu HANNOVER MESSE 2020. Další ročník se bude konat v termínu od 12. do 16. 4. 2021.

Několik digitálních formátů umožní vystavovatelům a návštěvníkům vyměňovat si informace o příchozích výzvách v oblasti ekonomiky a technologických řešeních i v letošním roce. Živé přenosy zajistí interaktivní rozhovory s experty, panelové diskuse a nejlepší prezentace z celého světa. Organizátoři vylepšují i ​​online vyhledávání vystavovatelů a produktů, například s funkcí, která umožňuje vystavovateli a návštěvníkovi přímo kontaktovat jeden druhého. Prostřednictvím RHK Brno můžete využít např. účast na on-line B2B kooperační burze s možností předem domluvených virtuálních schůzek, plánovaných mezi 13. - 16. 7. 2020. Nepotřebujete žádný další software, pouze aktuální webový prohlížeč, mikrofon a webovou kameru.

On-line akce pod názvem Technology & Business Cooperation Days Vám mj. nabízí:

  • možnost prezentace Vašich projektů, produktů a odborných znalostí
  • setkání s potenciálními obchodními partnery na předem naplánovaných setkáních
  • iniciaci přeshraničních kontaktů a kooperací
  • nalezení nových obchodních / technologických / výzkumných partnerů
  • prostor pro jednání přímo v centru hannoverského veletrhu
  • zapojení do projektů z oblasti vědy a výzkumu

V případě dotazů či zájmu o účast nás neváhejte kontaktovat: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ilustrační obrázek: Hannover Messe