Logo NET CS

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si: http://www.rhkbrno.cz/o-nas/gdpr/5205-gdpr

Kontakt-Kontrakt 2023 při MSV v Brně

Získejte ve dnech 10. - 13. října 2023 opět nové obchodní příležitosti v rámci osvědčené kooperační platformy propojující výhody stále populárnějšího matchmakingu formou dvoustranných setkání s přesným časovým harmonogramem, která letos opět uskuteční v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV) v Brně.

Sjednejte si on-line schůzky s předstihem a registrujte se on-line již dnes

Rozvrhy schůzek se tvoří zhruba čtvrt roku dopředu, kdy si firmy z katalogu účastníků vybírají vhodné partnery k jednání a mohou si tak na míru sestavit svůj individuální rozvrh schůzek. Během čtyř dnů tak lze absolvovat až 40 jednání a efektivně využít Váš čas.

Princip je velmi jednoduchý: Zájemce (ideálně působící v oborech z nomenklatury MSV se bezplatně zaregistruje na webovém portálu akce ZDE a vyplní firemní profil plus nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu, ze kterého si účastníci vyberou potenciální partnery k jednání a výsledek obdrží v podobě individuálního harmonogramu obchodních schůzek. Vezměte prosím na vědomí, že všichni noví účastníci musí před aktivací profilu v on-line katalogu při registraci uvést alespoň jednu tržní příležitost v sekci "Marketplace".

Pokud Vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů poznat nové trhy, rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, a to vše s jistotou atraktivních on-line b2b schůzek se žádoucími firmami, podívejte se, jak vše funguje!

Jak to celé funguje? ZDE

Krátký videospot z předešlých ročníků můžete shlédnout ZDE.