Logo NET CS

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si: http://www.rhkbrno.cz/o-nas/gdpr/5205-gdpr

Vysílání pracovníků v rámci EU

RHK Brno si Vás v rámci aktivit sítě Enterprise Europen Network a ve spolupráci s firmou Auditor dovoluje pozvat na seminář:

 

Vysílání pracovníků v rámci EU

 

 

Termín: úterý 23. dubna 2024, od 10 hod

Místo: RHK Brno, Výstaviště 569/3, Brno

 

Seminářem Vás provede Natália Šenková.

Je českou a slovenskou daňovou poradkyní. Tituly Mag. i LL.M. získala ze studii mezinárodního daňového práva na ekonomické univerzitě (Wirtschaftsuniversität) ve Vídni. Pracuje v poradenské skupině AUDITOR, kde  se specializuje na problematiku mezinárodního zdaňování. Ve své praxi mimo jiné doprovází české a slovenské firmy při jejich expanzi na rakouský trh. 

 

Program: příchod firem, prezence od 9:30

 

Blok: 10.00 - 10:45 hod

  • Daně – daň z příjmu vysílajícího podniku, daň ze závislé činnosti, daň z přidané hodnoty
  • Sociální a zdravotní pojištění
  • Cestovní náhrady

Přestávka 15minut

 

Blok: 11:00 – 11:45 hod

  • Pracovněprávní podmínky
  • Ostatní povinnosti (nahlášení, speciální odvody, kvalifikace apod.)
  • Případové studie

 

od 11:45 hod: Dotazy

 

Seminář Vám poskytne komplexní přehled o aspektech spojených s přeshraničním vysíláním zaměstnanců za účelem poskytování služeb v rámci Evropské unie. Povinnosti zaměstnavatelů budou ilustrovány na případových studiích.

 

Pro přihlášené vstup zdarma. Více informací: Jana Šindelková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 532 194 922

Partner akce: společnost Auditor