Česká republika

Logo NET CS

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si: http://www.rhkbrno.cz/o-nas/gdpr/5205-gdpr

Kontakt-Kontrakt 2022 při MSV v Brně

Získejte ve dnech 4. - 7. října 2022 opět nové obchodní příležitosti v rámci osvědčené kooperační platformy propojující výhody stále populárnějšího matchmakingu formou dvoustranných setkání s přesným časovým harmonogramem, která letos opět uskuteční v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV) v Brně.

Sjednejte si on-line schůzky s předstihem

Rozvrhy schůzek se tvoří zhruba čtvrt roku dopředu, kdy si firmy z katalogu účastníků vybírají vhodné partnery k jednání a mohou si tak na míru sestavit svůj individuální rozvrh schůzek. Během čtyř dnů tak lze absolvovat až 40 jednání a efektivně využít Váš čas.

Princip je velmi jednoduchý: Zájemce (ideálně působící v oborech z nomenklatury MSV se bezplatně zaregistruje na webovém portálu akce ZDE a vyplní firemní profil plus nabízený či poptávaný typ spolupráce. Registrační profily jsou následně zveřejněny v elektronickém katalogu, ze kterého si účastníci vyberou potenciální partnery k jednání a výsledek obdrží v podobě individuálního harmonogramu obchodních schůzek. Vezměte prosím na vědomí, že všichni noví účastníci musí před aktivací profilu v on-line katalogu při registraci uvést alespoň jednu tržní příležitost v sekci "Marketplace".

Pokud Vás láká možnost bez náročných příprav a vysokých nákladů poznat nové trhy, rychle vyhledat potenciální obchodní partnery, a to vše s jistotou atraktivních on-line b2b schůzek se žádoucími firmami, podívejte se, jak vše funguje!

Informační leták ZDE

Loňsky ročník proběhl hybridně, a zkombinovali jsme tak výhody fyzické i virtuální účasti. Během tří jednacích dní se při MSV uskutečnilo přes 150 osobních schůzek, v dalších dvou dnech proběhlo ještě na 50 virtuálních schůzek. Celkově se do projektu zapojilo přes 250 účastníků z 22 zemí světa. Krátký videospot z předešlých ročníků můžete shlédnout ZDE.