Logo NET CS

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si: http://www.rhkbrno.cz/o-nas/gdpr/5205-gdpr
  • Domů >
  • Články >
  • [Podcast] Tomáš Rendla a Daniel Ševčík: Energie jako příležitost, nikoli hrozba

[Podcast] Tomáš Rendla a Daniel Ševčík: Energie jako příležitost, nikoli hrozba

Energie. Téma, které hýbe světem, a to nejen tím průmyslovým. Ve stoupajících cenách energií můžete také vidět příležitost: kdy jindy se zamyslet nad hospodařením s energiemi? Kdy jindy se snažit pochopit zákonitosti měnícího se trhu? Kdy jindy změnit přístup k energetickému managementu?

Právě s tímto umí pomoci i spojení dvou našich členských firem Unicorn a Flowbox. Poslechněte si rozhovor moderátora Lukáše Smelíka s Danielem Ševčíkem (Unicorn) a Tomáše Rendlou (Flowbox) – vysvětlí pojmy a pomohou vidět příležitost, kterou současný energetický trh skýtá.

 

Podcasty EEN RendlaSevcik 3

Podcast BRNO INDUSTRY 4.0 je realizovaný Regionální hospodářskou komorou Brno ve spolupráci s INDUSTRY CLUSTERem 4.0 jako součást aktivit Enterprise Europe Network, mezinárodní sítě, která pomáhá malým a středním podnikům se vstupem na zahraniční trhy a podporuje inovace v podnikání.