Česká republika

  • Domů >
  • Zahraniční nabídky a poptávky

Zahraniční nabídky a poptávky

Naše široká síť kontaktů Vám pomůže objevit nové exportní příležitosti a nalézt nové obchodní partnery. Pomocí databáze POD (Partnership Opportunities Database) máte možnost navazovat kontakty s firmami nejen ze zemí Evropské unie. Tato databáze obsahuje profily firem, které se nabízejí ke spolupráci nebo naopak spolupráci hledají.

 V souvislosti s databází POD můžete využít následující služby:

 

  • Zasílání bulletinu Zahraniční poptávky a nabídky

Pravidelně pro Vás z databáze vybíráme nejzajímavější poptávky zahraničních firem a zveřejňujeme je v bulletinu Zahraničních nabídek a poptávek (krátké inzeráty zahraničních firem přeložené do češtiny). Pokud si přejete dostávat bulletin (1xměsíčně) na Vaši e-mailovou adresu, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Aktuální poptávky a nabídky:

Při zájmu o kontakt na některou z firem z výše uvedených bulletinů nás prosím kontaktujte emailem na níže uvedenou adresu, uveďte prosím číslo nabídky/poptávky.

  • Vytvoření profilu Vaší firmy v databázi

Chcete zařadit profil své společnosti do této databáze? Vyplňte kooperační profil v angličtině a zašlete jej na níže uvedenou adresu. Pokud Váš profil zaujme některou z firem, osloví nejdříve nás, jako vašeho partnera, a my Vám následně předáme její kontaktní údaje.

 

  • Vyhledávání v databázi

Nově byla i pro klienty spuštěna možnost vyhledávat přímo v databázi POD. Můžete tak nahlížet do databáze (anglicky psané profily) a vyhledávat vhodné poptávky či nabídky. Pokud Vás nějaký profil zaujme, rádi pro Vás vyžádáme kontakt. Vyhledávat můžete ZDE.

 

  • Poptávky a nabídky "na míru"

Nyní si můžete v databázi vytvořit účet, kde si sami navolíte parametry pro poptávky a nabídky, které si přejete dostávat. Můžete si zde zvolit např. preferované země, konkrétní obor nebo intervaly, ve kterých bude výpis zasílán. Díky přesně definovaným kritériím budou generovány jen ty profily firem, které Vás opravdu zajímá. Kdybyste se při vytváření účtu setkali s problémy, rádi Vám poradíme, případně účet vytvoříme.

Pokud jste již zaregistrováni, můžete se přímo přihlásit.

 

Kontakt: Magda Drholcová, tel.: 532 194 932, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.