Logo NET CS

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si: http://www.rhkbrno.cz/o-nas/gdpr/5205-gdpr
  • Domů >
  • Zahraniční nabídky a poptávky

Zahraniční nabídky a poptávky

Naše široká síť kontaktů Vám pomůže objevit nové exportní příležitosti a nalézt nové obchodní partnery. Pomocí databáze POD (Partnership Opportunities Database) máte možnost navazovat kontakty s firmami nejen ze zemí Evropské unie. Tato databáze obsahuje profily firem, které se nabízejí ke spolupráci nebo naopak spolupráci hledají.

V souvislosti s databází POD můžete využít následující služby:

Zasílání bulletinu Zahraniční poptávky a nabídky

Pravidelně pro Vás z databáze vybíráme nejzajímavější poptávky zahraničních firem a zveřejňujeme je v bulletinu Zahraničních nabídek a poptávek (krátké inzeráty zahraničních firem přeložené do češtiny). Pokud si přejete dostávat bulletin (1xměsíčně) na Vaši e-mailovou adresu, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

VŠECHNY AKTUÁLNÍ NABÍDKY A POPTAVKY ZDE.

 

Při zájmu o kontakt na některou z firem z výše uvedených bulletinů nás prosím kontaktujte emailem na níže uvedenou adresu, uveďte prosím číslo nabídky/poptávky.

Vytvoření profilu Vaší firmy v databázi

Chcete zařadit profil své společnosti do této databáze? Vyplňte kooperační profil v angličtině a zašlete jej na níže uvedenou adresu. Pokud Váš profil zaujme některou z firem, osloví nejdříve nás, jako vašeho partnera, a my Vám následně předáme její kontaktní údaje.

Kontakt: Magda Drholcová, tel.: 532 194 932, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhledávání v databázi zahraničních nabídek a poptávek